Sprintem do maratonu

Data ostatniej edycji: 2020-05-16 10:47:35


 W dniu 22.05.2019 r. nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji promującej zdrowy tryb  życia i aktywność fizyczną "Sprintem do maratonu" pod patronatem m.in. "BliżejPrzedszkola" . Zadaniem dzieci było przebiegnięcie dystansu od 60 m do 150 m w zależnośći od wieku. Zawody rozpoczęły się wspólną rozgrzewką prowadzoną przez Panią Natalię Cysewska, naszą główną organiatorką. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły z pokonaniem wyznaczej trasy, a przy tym oczywiście doskonale się bawiły. Pomimo braku wyłonienia zwycięzców, zawodom  towarzyszyła nutka rywalizacji. Każdy uczestnik biorący udzial w zawodach otrzymał swój indywidualny numer startowy oraz nagrody w postaci naklejki i dyplomu z logo imprezy. Po takim biegu nie mogło zabraknąć przekąski i wody. To była pierwsza taka impreza tego typu w naszym przedszkolu i z pewnością nie ostatnia. 


© copyright bajlandia104.pl 2018